top of page
vcelobal-o nas-pribeh

MY JSME VČELOBAL

„Ve světě strojů a pásové výroby jsme si našli cestu jak zpomalit a vytvořit každý výrobek ručně. Jeden po druhém“

začátky Včelobalu

Znáte to, dva svobodní a s toulavými botami ... Byli to právě cesty po Slovensku a později po jiných koutech světa, které výrazně ovlivnily naše životy. Během měsíců strávených na kolech jsme procházeli krásnými, no zuboženém místy. Navzdory naší snaze nenavštěvovat turistické "hotspoty" jsme se bez výjimky téměř všude setkávaly s pozůstatky obalů z potravin, kosmetiky, pet lahvemi - v tom lepším případě. Ty pěkné místa nám i tak přirostly k srdci a rádi bychom se vrátili a neviděli jejich ještě více zpustošené.

 

Včelobal vznikl spojením lásky k přírodě a ruční práci. V zimě 2017 jsme se s chutí pustili do výroby prvních kousků. Když jsme měli pocit, že se blížíme k finálnímu Včelobalu, bylo načase rozšířit tuto vychytávku mezi kamarády a rodinu.

Upřímně nás velmi mile potěšil zájem a zejména podpora našich blízkých a přátel, kteří nám nejednou pomáhali při práci. Právě díky skvělé odezvy se projekt posouval dopředu a na jeho vylepšování pracujeme každým dnem. Dnes již pracují ve Včelobalu kromě nás i další páry šikovných rukou. Včelobal je součástí naší rodiny a věříme, že svojí Kapka v moři přispěje k lepšímu světu.

Velmi nás těší zájem o Včelobaly a kolik z vás z České a Slovenské republiky má zájem chránit životní prostředí. Jsme otevření ke spolupráci a velmi nás potěší, když tento příběh posune vaše myšlenky a sny vpřed.

Dost bylo slov. Pokud se chcete dozvědět více, navštivte naše sociální sítě.

bottom of page