Reference od partnerů

maxman.jpg

Když jsme hledali řešení na kreativní vánoční / novoroční mini-dárky pro klienty, kamarádů a lidí z naší komunity, stanovili jsme si jako kritéria něco:

1. eko, 2. lokální 3. designově pěkné 4. milé myšlenkou. Všechny z těch kritérií splnili právě Včelobaly. To však samo o sobě nebylo vše, po spojení se s týmem kolem Včelobalu jsme se setkali s vstřícným přístupem, ochotou zapracovat i náš vlastní grafický návrh, a celkově s krásně lidským přístupem, jakého v naší společnosti potřebujeme určitě víc. Se včelobalmi jsme velmi spokojeni a máme množství pozitivní zpětné vazby. Dosud je všichni aktivně využíváme

roclogo_cmyk_c_10.bmp

Dobrý den, dárky se líbily, obdarovaní byli velmi spokojeni.

dubnica muzeum 2.png

Děkujeme, s výsledkem jsme velmi spokojeni, akorát mě překvapila barva, ale tuším jste mě na to upozorňovali

mysme-les.jpg

Skvělá a kreativní spolupráce, která pomohla ochraně přírody. V první řadě jsme spolu naučili další skupiny lidí využívat tento účinný obal a zadruhé Včelobal pomohl podpořit ochranu vzácného hlušce tetřeva, kterému hrozí vyhynutí. Právě motiv hlušce od ilustrátorky Katky Ilkovičovej zdobil kampaňové včelobaly. Výtěžek z celé kampaně 1681 EUR jsme održali a použili na financování aktivit na ochranu tohoto krásného druhu, ke sledování těžby v nejvzácnějších lesích a podávání podnětů. Děkujeme!

Motorest rapid final.png

S výsledkem jsme velmi spokojeni, dárek se zaměstnancům i obchodním partnerům velmi líbil, určitě jsme některých i motivovali do budoucna, zase mnozí podobný produkt viděli poprvé a vysvětlovala jsem velmi ochotně pestré využití v domácnosti. Spolupráce z naší strany velmi fajn, byli jste nápomocni, poradili jste. Za nás určitě super! Jen tak dál, ať se Vám daří.

zemito.jpg
10441_1200x.jpg
veolia.jpg
sitovka.jpg
corvin.jpg
kvaskovanie.jpg
maza.jpg
epa-ekopolis-logotype-vert-rgb.jpg
globsec.jpg
Rybazilina-logo-RGB-01.png