top of page
Ecopal - ekologicky podpalovac vyroben z odpadu

ECOPAL

Skutečně ekologický podpalovač.

Na jednoduché a bezpečné zapálení ohně.

Vhodný do krbů, pecí, táboráků a grilů.

ecopal-prirodni-podpalovac

100% přírodní

ecopal-prirodni-podpalovac-hori

Hoří 4 min.

ecopal-prirodni-podpalovac-vodeodolny

Voděodolný

ecopal-prirodni-podpalovac-bez-zapachu

Bez zápachu

ecopal-prirodni-podpalovac-vcelobal

Ecopal vzniká při výrobě Včelobalov jako vedlejší produkt, díky čemuž víme spotřebovat 100% vstupních surovin a netvoříme tak odpad, z čehož máme nesmírnou radost. Balení obsahuje 15 kusů podpalovačů, 15 kusů zápalek. Hoří skvěle a zejména přírodně.

ecopal-prirodni-podpalovac-skatulka
ecopal-prirodni-podpalovac-vcelobal-hori
ecopal-prirodni-podpalovac

Ecopal je ručně vyráběný na Slovensku za pomoci tělesně znevýhodněné osob ze zařízení komunitní rehabilitace Gaudeamus v Bratislavě. Tímto krokem jsme si splnili naše letošní předsevzetí - vyrábět bez odpadů a dát možnost pomáhat při výrobě i znevýhodněným osobám. Koupí Ecopalu pomáháte i vy, za což Vám patří velký dík.

ecopal-xxl-prirodni-podpalovac-krabicka-vcelobal

Ecopal XXL je velký bratr Ecopalu, jehož balení obsahuje 100 kusů pásků - odřezků a každý lze rozdělit na dva silné podpalovače. Pásek postačí zapálit na jednom konci, nechat rozhořet a o váš ohník je postaráno. Tímto ekologickým způsobem můžete podtápět celou zimu u Vás v krbu nebo na chalupě a vyhnout se tak chemickým alternativám. A to je hlavní záměr našeho Ecopalu XXL, který je ručně vyráběn a balen v pevné krabičce z recyklovaného papíru.

Ecopal XXL - ekologický podpalovač
bottom of page